Звітно-виборче засідання Ради у справах душпастирської опіки при МОУ відбулося в Києві

Сьогодні, 23 січня 2017 року, в Центральному будинку офіцерів, що в Києві, відбулося звітно-виборче засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України.

На зустрічі були присутні представники дев’яти конфесій, що входять до Ради. Українську Греко-Католицьку Церкву представили керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України владика Михаїл (Колтун), заступник керівника о. Любомир Яворський (секретар Ради) та референт Департаменту Олександр Мельник.

На початку засідання учасники прослухали звіт голови і секретаря щодо діяльності Ради у 2016 році і зазначили, що загалом праця була задовільною.

Ще однією метою зустрічі були вибори голови та секретаря Ради. В результаті голосування головою Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України було обрано пастора Рустама Фатуллаєва, відповідального від Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської – п’ятдесятників, а секретарем переобрано отця Любомира Яворського (УГКЦ).

«Сьогодні перед нами стоять нові виклики, одним з яких є офіційне запровадження військового капеланства. Для нас воно буде новим досвідом співпраці з Міністерством оборони України та Генеральним штабом ЗСУ. Основним завданням Ради у 2017 році залишається доопрацювання і затвердження базового закону про військове капеланство», – розповів отець Любомир Яворський.

Довідка:

Рада у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України є представницьким міжконфесійним консультативно-дорадчим органом, що діє на громадських засадах при Міністерстві оборони України. Діяльність Ради ґрунтується на засадах рівності, поважного ставлення до внутрішніх настанов і традицій усіх офіційно діючих в Україні релігійних організацій.

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України