БО “Фундація Архистратига Михаїла”

Упродовж років воєнної агресії проти українського народу Українська Греко-Католицька Церква стала одним із осередків єднання нашого суспільства довкола допомоги та підтримки українського воїна.

Сьогодні, як і завжди, ми покликані віддано здійснювати місію, довірену нам самим Спасителем, – бути поруч із нашими вірними, де б вони не перебували. Військовий капелан для багатьох наших воїнів уже став втіленням Божої присутності в умовах, сповнених смертельних загроз, людиною, якій можна довірити найсокровенніше. Місія військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви ‒ «бути поруч» з українським воїном, щоб забезпечити його духовною підтримкою, захистити, вберегти від жорстоких наслідків війни. Ми покликані бути свідками того, що Бог навідується до свого народу, що нам не байдужа доля кожного, хто відважно захищає наше спільне право на мир і добробут на рідній землі.

Ми потребуємо Вашої підтримки, щоб в нашому зраненому війною суспільстві не стало менше добра. Нам потрібна Ваша, навіть невелика, пожертва, щоб наші підготовлені духівники допомогли матерям пережити біль втрати своїх синів та час скорботи, щоб підтримати дружин і дітей, у час, коли їхні чоловіки та батьки захищають наш з Вами спокій. Ми віримо, що тільки спільними зусиллями зможемо допомогти українським воїнам повертатися з війни та ставати відповідальними членами нашого суспільства.
Ми прагнемо допомогти кожному, хто сьогодні потребує розради, молитви та щирої людської підтримки. Щоб рани, спричинені війною, остаточно загоїлися, нам потрібна Ваша допомога. Ми віримо, що сьогодні можемо дарувати надію багатьом, що спільно можемо змінити наш світ на краще.

Щиро запрошуємо Вас також долучитися до забезпечення духовної підтримки українських воїнів.

 

Надіслані Вами кошти будуть скеровані на:
– підтримку діяльності військових капеланів у військових підрозділах;
– покриття транспортних витрат для відвідування сімей військовослужбовців і родин полеглих;
– організацію паломництв та реабілітаційних заходів для матерів полеглих;
– проведення заходів соціальної реінтеграції ветеранів;
– сприяння збереженню сімей військовослужбовців;
– розробка матеріалів та впровадження практик для запобігання та подолання ПТСР і суїцидальних схильностей;
– надання духовної та психологічної підтримки ветеранів;
– формування духовної та психологічної стійкості військовослужбовців;

 

Ваша пожертва стане підтримкою для діяльності наших капеланів, допоможе їм покривати транспортні затрати, щоб завжди бути поруч із українськими воїнами, надавати духовний супровід, забезпечувати необхідними матеріалами для подолання психологічних наслідків участі в бойових діях, надавати підтримку пораненим воїнам та проявляти турботу про родини полеглих.

Наші військові капелани готові в умовах загроз і викликів вірно послужити українським воїнам. Якщо Ви особисто також бажаєте долучитися сьогодні до нашої спільної місії, можете скласти тут Вашу благодійну пожертву (переспрямування на систему оплати liqpay).

Одноразова пожертва

Щомісячна пожертва

 

Для безготівкової пожертви за реквізитами:

 

У гривнях (UAH)

Одержувач: Благодійна організація “Фундація Архистратига Михаїла”; вул. Микільсько-Слобідська, 4-Г, кв.16, Київ, Україна, 02002. Ідентифікаційний код: 42048165. IBAN: UA 52 3253650000000260090010568

Банк-одержувача: АТ «Кредобанк». Код банку-одержувача: 325365.

Призначення платежу: Благодійна пожертва

 

у доларах США (USD)

Beneficiary: Fundatsiia Arkhystratyha Mykhaila; vul. Mykilsko-Slobidska,4-H, kv.16, Kyiv, Ukraine, 02002. IBAN UA573253650000000260090008635

Beneficiary’s bank: JSC KREDOBANK Lviv, Ukraine, SWIFT: WUCBUA2X.

Intermediary: BANK OF NEW YORK MELLON, New York, USA, SWIFT: IRVTUS3N. 

Special note: Charitable donation. Transfer is not concerned with commercial nor investment activities.

 

У євро (EUR)

Beneficiary: Fundatsiia Arkhystratyha Mykhaila; vul. Mykilsko-Slobidska,4-H, kv.16, Kyiv, Ukraine, 02002. IBAN UA753253650000000260060008636

Beneficiary’s bank: JSC KREDOBANK Lviv, Ukraine, SWIFT: WUCBUA2X.

Intermediary: KBC BANK NV, Brussels, Belgium, SWIFT: KREDBEBB

/OR/ COMMERZBANK AG, Frankfurt, Germany, SWIFT: COBADEFF

/OR/ UNICREDIT S.P.A., Milano, Italy, SWIFT: UNCRITMM

/OR/ RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL AG, Vienna, Austria, SWIFT: RZBAATWW

Special note: Charitable donation. Transfer is not concerned with commercial nor investment activities.

 

У канадських доларах (CAD)

Beneficiary: Fundatsiia Arkhystratyha Mykhaila; vul. Mykilsko-Slobidska,4-H, kv.16, Kyiv, Ukraine, 02002. IBAN UA933253650000000260030008637

Beneficiary’s bank: JSC KREDOBANK Lviv, Ukraine, SWIFT: WUCBUA2X.

Intermediary: KBC BANK NV, Brussels, Belgium, SWIFT: KREDBEBB. Correspondent for intermediary: CANADIAN IMPERIAL BANK OF COMMERCE, Toronto, Canada, SWIFT:CIBCCATT

Special note: Charitable donation. Transfer is not concerned with commercial nor investment activities.

 

До уваги

Благодійна пожертва залишається на ваш розсуд. Здійснивши оплату ви погоджуєтеся з тим, що перераховані кошти є благодійною пожертвою і не підлягають поверненню, а також надаєте згоду на обробку персональної інформації.

Усі отримані кошти будуть спрямовані на забезпечення душпастирської діяльності військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви, або ж повністю чи частково використані для інших проєктів Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ за умов нагальної потреби.

Ви можете відмовитись від щомісячних пожертв, перейшовши за посиланням в листі-підтвердженні про платіж. Більше інформації про використання коштів знайдете в інформаційних матеріалах.

Інформація

Ознайомитися з реалізованими проектами, інформацією про діяльність та служіння військових капеланів УГКЦ ви можете за посиланням: www.kapelanstvo.ugcc.ua

Підтримка

Благодійні пожертви будуть використані для надання духовної підтримки українським воїнам. Якщо маєте питання чи потребуєте допомоги, пишіть на kapelanstvo.ugcc@gmail.com.