Зустріч з вихованцями Київського військового ліцею імені І. Богуна

13 вересня 2017 року до Київського військового ліцею імені Івана Богуна завітав отець Андрій Зелінський,  ТІ, військовий капелан  36-ї окремої бригади Морської піхоти ВМС ЗСУ.

На зустрічі з отцем Андрієм були присутні ліцеїсти 1, 2 та 3 навчальних рот. У своєму зверненні до юнаків він зосередив увагу на проблемі виховання нового покоління військових лідерів, офіцерів, сформованих на цінностях вірного та відданого служіння своєму народу, особистої відповідальності, творчої ініціативи, критичного мислення та раціональної організації роботи підрозділу, колективного братерського духу, загартованого в бойових буднях українського солдата та офіцера.

“Сьогодні, – наголосив отець Андрій Зелінський, – ми потребуємо молодих офіцерів, здатних усвідомлювати цінність особистої свободи як можливості творити себе, усвідомлювати, що їх власне майбутнє, майбутнє їхньої сім’ї як і доля їхнього народу залежить від кожного з них, від їх власних зусиль, від постійної та наполегливої праці, від їх відповідальності за нашу свободу”.

FB_IMG_1505667825459

Київський військовий ліцей