Зустріч військових із капеланом у Василькові

19 листопада 2017 року в черговий раз до військовослужбовців строкової служби Об’єднаного навчального центру Повітряних сил Збройних сил України у м.Василькові, які щойно приступили до виконання своїх обовязків, завітав із духовною наукою військовий капелан о.Роман Романович.

Розпочавши із молитви “Отче наш”, привітань та представлення, священик звернув увагу присутніх до Святого Письма. Адже важливим елементом кожної  людини є віра, а саме перші сторінки  Біблії “П’ятикнижжя” розповідають нам про ї формування віри та її необхідність у спілкуванні з Богом. Згодом капелан роз’яснив поняття Божого об’явлення – того, в який спосіб Бог об’являє себе людині та сам пропонує Себе до пізнання.

Під час зустрічі кожний із військовослужбовців мав нагоду поставити запитання до священика, що в свою чергу дуже оживило спілкування бо запитань було дуже багато.

Після спільної молитви на завершення капелан подякував усім за спілкування а дехто із присутніх скористався із можливості та приступив до тайни покаяння.

Повідомив о. Роман Романович