Зустріч військового капелана з українськими бійцями в Краматорську

17 березня 2016 року в місті Краматорськ на території базового табору відбулася зустріч військовослужбовців зведеного батальйону 101 окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України з військовим капеланом УГКЦ отцем Юрієм Іванютою, – повідомляють військові на своїй сторінці у Facebook.

Капелан передав бійцям батальйону пожертву від парафіян УГКЦ в Італії: мультимедійний проектор BENQ GP20, проекційний екран Elite Screens, що були потрібними для функціонування польового клубу батальйону та принтер Canon PIXMA E514 для друку довідково-інформаційних матеріалів для солдатів.

Військовослужбовці, які виконують завдання в зоні проведення АТО, увесь час отримують значні морально-психологічні та фізичні навантаження, постійно перебувають у стані стресу. Наявність проектора та екрана дозволить проводити для бійців перегляд фільмів і телепередач, спрямованих на психологічне розвантаження і релаксацію. Також проводитимуться покази теленовин, художніх та документальних фільмів, телепередач тощо.

о ю іванюта

Також отець Юрій Іванюта провів Чин освячення повноприводного мікроавтобуса УАЗ, значну частину коштів на придбання якого надала УГКЦ в Італії ще в грудні 2015 року.

о. ю. іванюта

“Командування та військовослужбовці батальйону висловлюють щиру вдячність УГКЦ в Італії та отцю Юрію Іванюті за вагомий внесок у всебічне забезпечення бійців нашої військової частини”, – повідомляють на своїй сторінці у фейсбук військові 101 бригади.