Живе ТБ пропонує глядачам всі матеріали конференції з пенітенціарної душпастирської опіки

13–14 квітня в Інституті кримінально-виконавчої служби відбулась міжнародна науково-практична конференція «Сучаcний стан і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки».

Думками щодо покращення пенітенціарного служіння обмінялись науковці, душпастирі різних релігійних конфесій, представники міжнародних громадських організацій капеланського та тюремного служіння із Австрії, Польщі, Латвії, Англії та України. У рамках конференції, учасники представили та обговорили її результати, оформленні у вигляді резолюції, з головою Державної пенітенціарної служби України Володимиром Палагнюком та головою підкомітету з питань діяльності Державної пенітенціарної служби Юрієм Мірошниченком. Також ознайомились з історією та роботою ДПтС України в Музеї кримінально-виконавчої служби і відвідали Київський слідчий ізолятор.

Всі доповіді першого дня конференції, а також круглий стіл за участю науковців, священнослужителів, капеланів та голови підкомітету з питань діяльності Державної пенітенціарної служби Юрія Мірошниченка зібрані на сайті Живого ТБ.

Департамент інформації УГКЦ