Збройні сили поповнилися молодими офіцерами

У п’ятницю, 20 червня, у Гарнізонному храмі відбулася Архиєрейська Свята Літургія з нагоди випуску офіцерів Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, що у м. Львові. Очолив святкову молитву Владика Богдан (Манишин) – Єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ, у співслужінні душпастирів храму. В урочистій Літургії взяли участь: керівництво та офіцерський склад навчального закладу, курсанти та працівники установи, гості та прихожани святині.

Звертаючися до захисників Вітчизни Владика Богдан побажав їм мужності у цей важкий для України час. Зокрема, щоб із вірою та молитвою у серці Господь провадив кожного у житті. Після Літургії душпастирі та військові висловили вдячність Владиці за те, що молитовно розділив свято випуску молодих офіцерів. Зокрема, військові капелани подарували випускникам на пам’ятку молитвенник “Молись і служи”, щоб у будь-який час завжди могли помолитися приватно, абож на Святій Літургії.

Нехай Всемилостивий Господь благословляє та обдаровує Своїми ласками захисників Батьківщини на добру долю українського народу. Владика Богдан (Манишин) свого часу провадив капеланське служіння у Академії. Ще будучи священиком розпочав відновлювати храм Архистратига Михаїла у військовому закладі, у якому тепер щодня відбувається Свята Літургія, а курсанти мають змогу помолитися у святині. У цей день, 20 серпня 2004 р. Б., Владика Богдан був відкликаний від капеланського душпастирства для служіння у Стрийській єпархії і через 10 років знову зустрівся, вже як єпикоп, із офіцерами та курсантами військової Академії.

Переглянути фотографії події можна за посиланням: Випуск курсантів Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного 2014 р. Б.

Департамент інформації Центру військового капеланства