Завершилась реабілітація для учасників АТО та їхніх дружин у Гошеві

Близько 30-ти учасників мали змогу протягом тижня відновитись духовно, психологічно та фізично. Унікальна атмосфера, створена у монастирі Згромадження Пресвятої Родини стала для них цілющою.

Протягом тижня учасники мешкали у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селищі Гошів, Івано-Франківської області. Щоденна Літургія та інші молитви дали реабілітантам досвід спілкування з Богом, дехто з приїжджих досвідчили це вперше. Під час реабілітації постійно були присутні двоє священників. Їхні духовні науки тісно пов’язані із досвідом, який пережили бійці у зоні АТО, а їхні дружини, чекаючи вдома, а також з труднощами з якими стикається сім’я після повернення бійця з війни.

Не менш важливою була і робота психологів. У тандемі зі священиками, вони пропрацювали основні труднощі з якими стикається боєць та його родина: стрес, злість, тривога, травма, проблеми та конфлікти у сім’ї. В групі учасники ділилися наболілим та своїми труднощами, які в такому товаристві розуміли та приймали. А також вчилися технік та навичок, як давати собі раду із викликами та психологічними проблемами.

Відпочили атошники і фізично. Усі мали курс масажу, також отримали корисні поради щодо фізичної реабілітації, побували на термальних водах у Берегово.

Коли на завершення реабілітації учасники ділилися враженнями, то багато із них сказали, що зовсім по новому подивились на своє життя і кожен зумів взяти для себе необхідне.

Традиція проведення реабілітації військових та їхніх родин у Гошівському монастирі триває два з половиною роки. Завершився уже 22-й курс реабілітації. Цей час показав на скільки важливою є саме сімейна віднова і те, який глибокий і позитивний відгук вона знаходить в серцях учасників.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.zdorovia.ugcc.org.ua