о. Богдан Вихор

«Завдання капелана – своєю особою показати військовим, що Бог є з ними…» – о. Богдан Вихор, військовий капелан

На початку було дуже тяжко служити нашим військовим в зоні АТО, адже потрібно було душпастирювати в умовах, в яких раніше не доводилося це робити.

Праця із військовими не може зрівнятися із працею в парафії, де все налагоджено. Тут потрібно йти і стукати до кожного серця. Однак, найголовніше завдання капелана – своєю особою показати військовим, що Бог є з ними.

Розповів у відеосюжеті для «Живого.ТБ» військовий капелан о. Богдан Вихор.

Вдома на священика чекає дружина та п’ятеро дітей. Родина о. Богдана ставиться із розумінням до його служіння: «Мої діти так, як Церква заповідає, о дев’ятій годині вечора моляться Вервицю за мир в Україні».

Наприкінці капелан додав, що попри те, що військові живуть в польових умовах, від них самих можна запалитися духом Божим.

Департамент інформації УГКЦ