Засуджені Чортківської установи виконання покарань (№26) святкували Вербну неділю

В останню неділю перед Великоднем, яку ще називають Вербною, до Чортківської установи виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 26) завітав отець Андрій.
Там, у церкві святого Апостола та Євангелиста Івана, священик відправив святкову літургію та освятив зелені гілки верби.

Освячені цього дня гілки верби, за словами о. Андрія, повинні допомогти віруючому упорядкувати та очистити свої думки, вкотре задуматися про значущість та цінність земних і духовних благ. Отець Андрій закликав засуджених вітати Небесного Царя не лише вербовими гілками, а насамперед покласти до ніг Спасителя свої плоди покаяння, молитви та посту. Після чого усі бажаючі приступили до Тайни сповіді та святого Причастя.

Тарас Бакун,
старший інспектор СВПР
Чортківської установи виконання покарань (№ 26)
управління ДПтС України в Тернопільській області