З піснею у шпиталі: київський вокальний ансамбль відвідав поранених бійців

У суботу, 11 червня, дівчата з вокального ансамблю «Ангельорус», на прохання Центру душпастирства військовослужбовців КТДС, відвідали військових, що перебувають у шпиталях. 

Історія українського народу дуже насичена різними, як світлими так і темними подіями. Протягом усіх віків і наступних поколінь наш народ супроводжує одна з головних та невід’ємних частин української культури – його пісня. Українська пісня підтримує, бадьорить дух у важких випробуваннях, а особливо у сьогоднішній час, коли на сході нашої країни є війна.

Сьогодні в українських шпиталях перебувають воїни, які зазнали фізичних чи моральних травм, які потребують підтримки, уваги та розуміння. Пісня є завжди тим засобом, яким можна порадувати підтримати кожного українця, а особливо тих, хто зараз перебуває в окопах і тих хто переживає важкі випробування, перебуваючи на лікуванні.

У суботу, 11 червня, до поранених військовослужбовців, що перебувають на лікуванні у Головному центральному військовому шпиталі міста Києва, завітали учні Дитячої музичної школи № 23 з дівочого вокального ансамблю «Ангельорус» з керівником пані Тетяною Стефанишин. Цей візит відбувся на прохання Центру душпастирства військовослужбовців Київської Трьохсвятительскої духовної семінарії. Дівчата відвідували поранених, співали для них українські пісні, а також радо спілкувалися з військовими та їхніми рідними.

Поранені військові та учні ДМШ №23 були раді спільній зустрічі, адже вона подарувала всім гарний настрій та багато позитивних вражень.

IMG_8297

Брат Іван Жуган,

Голова Центру душпастирства військовослужбовців КТДС