З нагоди свята Покрову Богородиці капелан відвідав прикордонників Чернігівщини

14 жовтня, в день Покрову Пресвятої Богородиці, парох парафії, що у м. Славутич, військовий капелантУГКЦ отець Юрій Логаза, відвідав Відділ прикордонної служби «Дніпровське», заставу «НЕДАНЧИЧІ», КПП «Славутич».

«Торкаючись сторінок історії України її вірним синам століттями доводилось обороняти кордони своєї незалежності, ціною власного життя. На жаль, проживаємо сьогодні знову криваві сторінки державотворення, що вимагають захисту мирного неба нашої Вітчизни зі зброєю в руках»,- зазначив отець Юрій у своєму вступному слові до військових.

«Сьогодні ми обходимо Празник Покров Пресвятої Богородиці. Здавна свято Покрову Пресвятої Богородиці особливо вшановується в Україні – саме на честь Покрову освячено більшість козацьких церков, Покровським був головний храм Запорізької Січі. З перших років свого існування українське козацтво в своїх молитвах зверталося до Божої Матерії з надією, що Пречиста покриє своїм омофором воїнство під час відстоювання прабатьківської віри чи звільнення братів і сестер з бусурманського полону. І хоча козацьке військо зазвичай було нечисленним, але Божа Мати так само милостиво розкривала Свій святий Покров над тими, хто з вірою Христовою звершував праведну справу»,-оповів історію свята військовий капелан.

«Хай Божа Матір оберігає наш боголюбивий український народ від усякої небезпеки і скорботи, а Господь нехай подарує нам мир і процвітання на довгі літа, під небесним Покровом Пречистої Діви», – побажав на завершення отець Юрій.

22449927_1978973872390893_2618136717206095265_n

Повідомив о. Юрій Логаза