З нагоди Дня Святого Миколая курсанти НАСВ побували на екскурсії містом Лева

З нагоди Дня Святого Миколая курсанти Загальновійськового факультету та Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного разом із капеланом братом Олегом Нестором відвідали Львівський Різдвяний ярмарок, побували у підземеллях та галереях Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

Майбутні офіцери ознайомилися з історією святині та помолились біля березового хреста, який вцілів після обстрілів в зоні АТО і став своєрідним символом незламності духу українського воїна, Божої опіки над ним. Курсанти піднялись у храмі на висоту 20 метрів та ознайомились зблизька з музичним інструментом – органом XVIII ст., зокрема, більше дізнались про систему його функціонування, оглянули автентичні «повітряні міхи». Окрім цього, відвідувачі пройшлися бічними навами хорів: саме там, де молились учні давньої Єзуїтської колегії.

Опісля усі оглянули підземелля, зокрема 3 панорами: Княжий Львів (XIII ст.), Готичний Львів (XV ст.) та ранньомодерний Львів (1740-50-ті рр.), а також дізнались багато цікавих подій про це приміщення. Екскурсію для гостей провів працівник храму Олег Друздєв.

Капеланство.info