Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії провідав військових на Луганщині

Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Теодор (Мартинюк)  з духовною місією відвідав Луганську область. 15 квітня у каплиці Покрови Пресвятої Богородиці м. Лисичанськ Архиєрей очолив Богослужіння Великої суботи – Вечірню з Літургією св. Василія Великого.

У духовному слові єпископ наголосив на важливості молитви за мир і спокій на нашій землі. “На луганській землі йде війна, нині ми скеровуємо всі наші молитви до Господа, щоб він зіслав мир, бо тільки Божий мир може змінити ситуацію війни, панування ненависті і смерті, – промовив владика Теодор. – Нехай тиша Святої Суботи допоможе кожному із нас почерпнути Божого миру для нас самих, для наших ближніх, для тих, хто страждає і для тих, хто ще живе у полоні ненависті, злоби, хто ще продовжує кричати “розпни”.

Кожного дня після Богослужінь єпископ Теодор, о. Сергій Паламарчук, настоятель храму Покрови, та брати-семінаристи відвідували військові частини та блок-пости, де здійснюють службу військові з Тернопільщини. Зі собою привозили дари, які передали вірні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Всі пасхальні подарунки були роздані нашим військовим, які з великою і щирою вдячністю їх приймали. Кожного разу всі спільно молилися, а владика Теодор освячував паски та інші великодні страви.

tze.org.ua