Єпископ Михаїл (Колтун) відзначає 20 річницю єпископських свячень

12 липня, у день свв. Петра і Павла, Єпископ Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, святкує 20 річницю єпископських свячень.

Святкування проходять у м. Сокаль – в осідку єпископа Сокальсько-Жовківського Михаїла. В урочистій Архиєрейській Божественній Літургії беруть участь представники державних структур: полковник Руслан Коханчук, старший офіцер відділу роботи з громадськими релігійними організаціями і шефських зв’язків Департаменту соціальної і гуманітарної політики Міністерства оборони України, разом з підполковником Олександром Іздебським, старшим офіцером управління виховної роботи ГУВВ МВС України.

З цієї нагоди на адресу Владики Михаїла надійшли привітальні листи від Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України та від командування