Єпископ-капелан поблагословив автомобілі для воїнів АТО

5 березня єпископ-капелан Михаїл Колтун спільно з священнослужителями єпархії у м. Жовква освятив п’ять автомобілів медичного призначення і два позашляховика, які днями будуть відправлені військовослужбовцям і медикам в зону проведення АТО.

IMG_4559

Звертаючись до присутніх – волонтерів, доброчинців та зацікавлених людей – архиєрей зазначив: «Ми зібралися, щоб висловити нашу підтримку тим, хто буде потребувати порятунку здоров’я і захисту життя. Всім вам щире спасибі!

IMG_4581

Маємо бути впевнені, що те, що робимо для захисту Батьківщини і підтримки бійців і їхнього духу – це є запевнення перемоги, бо підтримка духу – це найбільша зброя, бо коли є незламний дух, ніяка зброя не в силі його подолати».

IMG_4591

Відтак єпископ наголосив: «Ми разом з тим транстпортом засилаємо воїнам наші молитви і цей дух для перемоги. Нехай Господь відплатить усім своєю щедрістю і нагородить нас Україною, миром, свободою, славою і честю для тих, які на передовій в нашому імені захищають Батьківщину».

IMG_4620

Один з автомобілів швидкої допомоги був куплений за пожертви парафій Сокальсько-Жовківської єпархії і буде використовуватися у 66-му Львівському мобільному госпіталі.

IMG_4645

IMG_4674

Прес-служба єпархії