Єпископ Йосиф Мілян відвідав військові госпіталі Києва

7 грудня 2016 року владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ у супроводі військово-медичного капелана о. Віталія Воєци відвідав два військових госпіталі Києва: Центральний клінічний госпіталь Державної прикордонної служби України та Національний військово-медичний клінічний центр «Головний вйськовий клінічний госпіталь».

Зазначимо, що даний візит проходив в рамках співпраці Української Греко-Католицької Церкви із вказаними госпіталями, в яких з духовною опікою вже близько трьох років трудяться військово-медичні капелани о. Віталій Воєца та о. Євген Чернюк.

Відвідини розпочалися з Центрального клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України. Владика спершу провів зустріч з медичним персоналом госпіталю на чолі з начальником госпіталю полковником медичної служби Войтенко Світланою. Опісля єпископ відвідав хворих прикордонників і працівників медичного закладу.

Наступним об’єктом відвідин став Національний військово-медичний клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь», в якому владика Йосиф відвідав поранених захисників України та ознайомився з історією закладу. Архиєрей також провів зустріч із начальником відділу для роботи з особовим складом полковником Пєровим Геннадієм та начальником оперативно-медичного управління полковником Лашином Олександром.

Окрім цього, владика Йосиф передав бійцям подарунки надані БФ «Карітас-Київ», та особисто спілкувався з Героями України, яких запевнив у молитві за їхнє швидке одужання. Цього дня загалом було відвідано духовенством близько 150 пацієнтів згаданих медичних закладів.

img_8416-768x512

Прес-служба Київської архиєпархії