Вистава-реквієм пам’яті загиблим воїнам АТО відбулася у Львові

У неділю, 13 листопада 2016 року, у військовій частині Національної Гвардії України 3002, відбулася дебютна вистава-реквієм «Україна в Огні», котра присвячена пам’яті загиблим воїнам АТО.

Захід організовано за ініціативи Центру душпастирювання військовослужбовців імені Георгія Побідоносця Львівської духовної семінарії Святого Духа та Молодіжного християнського товариства храму Христового Воскресіння «Світло з Назарету».

Сценарій вистави-реквієм «Україна в Огні» уклала студентка НУ «Львівська Політехніка» та активний член МХТ «Світло з Назарету» Ілона Швагла. До цього реквію увійшли твори відомих українських письменників та культурних діячів різних епох, вірші котрих є актуальними у сьогоденні.

Мета цієї вистави – донести до людей, що наші герої загинули за кращу долю України, загинули за те, щоб кожен з нас міг спокійно спати під мирним небом і щоб кожен українець пам’ятав свою націю і культуру.

Довідка. МХТ «Світло з Назарету» функціонує при Храмі Христового Воскресіння УГКЦ. Покровителькою спільноти є Пречиста Діва Марія. «Світло з Назарету» має різнобічну діяльність, як молитовну так і харитативну, а також має свою Школу Християнського Аніматора.

Джерело: lds.lviv.ua