Випускники Військової академії м. Одеса завітали до учнів спеціальної школи-інтернату

Напередодні випуску курсанти Військової академії (м.Одеса) відвідали вихованців Одеської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №7 для дітей, хворих на ДЦП. У подарунок юним друзям випускники привезли солодощі, альбоми та канцелярське приладдя для занять образотворчим мистецтвом.

Як розповів один із ініціаторів акції Андрій Якимечко, ідея з візитом та подарунками для дітей з особливими потребами виникла у випускників факультету матеріально-технічного забезпечення.

– За кілька днів ми отримаємо офіцерські звання та роз’їдемося по нових місцях служби. Сьогодні, власне, ми скористалися можливістю спільно зробити якусь добру справу, можливо, залишити по собі згадку в дитячих серцях, хоч чимось віддячити місту, яке упродовж навчання дарувало нам радість, натхнення та свій легендарний колорит, – зазначив Андрій Якимечко.

Ініціативу курсантів підтримало керівництво Військової академії та прихожани Гарнізонного Храму Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ, які допомогли у зборі коштів на подарунки.

cb7798e7918a2aca012f5adaa2267e626d9cfdef

В гостях у вихованців інтернату військові поспілкувалися з дітлахами, розповіли про свою професію, а артист оркестру академії старшина Олександр Нестеренко виконав для учнів декілька жартівливих дитячих пісень. Щирі посмішки та гарячі оплески стали справжньою винагородою курсантам за їх ініціативу.

4828678bd5a735fea1fae78dfb64fd98747e3d63

– Ми вдячні нашим друзям за подарунки, а найбільше, за щире спілкування з дітьми. Адже, незважаючи на особливі потреби учнів, їм вкрай важливо не закриватися в стінах інтернату, а активно долучатися до соціальних процесів. Такі зустрічі з нашими воїнами – це ще один позитивний крок в цьому напрямку, – зазначила директор школи Ольга Грауер.

Довідка: Частина випускників Військової академії м. Одеса, будучи на першому курсі у 2011 році, навчались у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного у місті Львові. В цей час йшла активна підготовка до відкриття Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. Курсанти допомагали у перенесенні книг та приготуванні храму до урочистого відкриття. Згодом, їх зі Львова перевели до Одеси. Як вияв вдячності за їх допомогу та пам’ять про добрі вчинки, парафіяни Гарнізонного храму, з нагоди випуску лейтенантів, передали випускникам 20.000 гривень. Випускники вирішили частину коштів витратити для потреб дітей-сиріт із школи-інтернату, решта для забезпечення необхідними речами.

Джерело: Міністерство оборони України