Вийшов новий номер видання «Наш Собор» – про капеланів

«Вони несуть службу» – таку назву має черговий номер Всеукраїнського греко-католицького видання «Наш Собор», присвячений військовому капеланству.

«Військові в Церкві і священики у війську» – видання привідкрило «вікно солдата»: його потреби, виклики, радощі, труднощі, проблеми.

«Для Церкви головним є те, щоби людина, тримаючи зброю в руках, оберігала мир», – говорить у своєму інтерв’ю о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту УГКЦ у справах душпастирства силових структур.

«Ми сьогодні втішаємося тим, що на території України не ведуться воєнні дії. Але чи можемо з певністю сказати, що в Україні немає війни? Чи наше суспільство справді осягнуло мир? Чи, може, саме зараз його втрачає?» – запитує головний редактор, п. Тетяна Шпайхер, у своїй шпальті.

У виданні можна також дізнатися про військову службу греко-католицьких владик, участь УГКЦ у миротворчих операціях в складі миротворчого контингенту ООН та військове греко-католицьке душпастирство в історії.

Придбати видання можна у парафіях УГКЦ або за тел. 0982838632 (п. Катерина)

Повідомила Іванна Рижан, «Наш Собор»