В’язничні капелани Європи наступного року зберуться у Києві

Протягом 13-16 січня у Римі відбулась конференція Міжнародної Католицької Комісії В’язничного Душпастирства Європейського регіону. Спільним рішенням членів ICCPPC-Europe узгоджено провести наступну конференцію країн регіону в січні 2012 року в Києві.

Україну на зустрічі представляли о. Костянтин Пантелей – від Синоду єпископів УГКЦ, та о. Гжегош Драус – від Конференції єпископів РКЦ в Україні.

Серед тем зустрічі представників Європи була підготовка до всесвітнього конгресу в’язничного капеланства, що відбудеться в м. Яунде, столиці Камеруну, у серпні-вересні цього року. Під час конференції опрацьовано пропозиції щодо змін статуту Міжнародної Католицької Комісії В’язничного Душпастирства, погоджуючи його з канонічним правом Церкви. Також обрано кандидатів від Європейського регіону для керівництва Комісією. Заслухано доповіді про розвиток пенітенціарного душпастирства у різних країнах.

Завершення Конференції співпало з Всесвітнім Днем мігрантів та біженців, коли Папа Бенедикт XVI оприлюднив звернення, у якому висловив солідарність з мільйонами людей, які покинули свої домівки у пошуках кращої долі.

17 січня, як повідомив