«Воскресіння. Живе радіо» проведе пряму трансляцію презентації книги Блаженнішого Любомира «Гідність Адама»

«Воскресіння. Живе радіо» запрошує послухати пряму трансляцію з презентації книги Блаженнішого Любомира (Гузара) «Гідність Адама». Презентація відбуватиметься 15 квітня 2016 року, о 14.00, в книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3).

«Книга-бесіда з Блаженнішим Любомиром про цікаве сьогодення і тривожне майбутнє людства, про виклики, які ставить сучасний світ перед нами, про те, як не втратити гідність у вирі новітніх досягнень, як зберегти Божі дари – світ і людину в ньому», – ідеться в анотації до книжки «Гідність Адама».

У презентації візьмуть участь: Блаженніший Любомир, Верхоний Архиєпископ-емерит УГКЦ, Катерина Щоткіна, автор і упорядник видання, та Віктор Єленський, релігієзнавець, народний депутат України.

«Треба зберегти людину – а людина є особистістю, тобто особливою, відмінною від інших. Те, що затирає мою особливість, робить мене меншим, ніж людина, є небезпечним, бо обмежує мої можливості. Навіть якби на Землі були самі Моцарти – що б це дало розвитку музики?» – ставить риторичне питання у першому розділі Блаженніший Любомир.

Слухати трансляцію можна на головній веб-сторінці «Живого радіо Воскресіння» reradio.com.ua.

hidnist_adama1-1

Джерело: reradio.com.ua