Волонтери пенітенціарної служби відвідали жінок у Лук’янівському слідчому ізоляторі

У Світлий вівторок 26 квітня 2011 року Божого стараннями отця Костянтина Пантелея волонтери парафіяльної служби Карітас на чолі з о.Ігорем Онишкевичем відвідали жінок у Лук’янівському слідчому ізоляторі.

Гості прибули з пасхальними гостинцями. Найперше – паскою, та крашанками, які пожертвували парафіяни Церкви св. Миколая на Аскольдовій Могилі, а також з солодощами. За кошти зі збірки біля Плащаниці було придбано багато духовної літератури: молитовники, образки.

Вперше 10 років назад, волонтерська група «Карітасу» у кожну камеру передала образ Ісуса Божого Милосердя. Щоправда до сьогодні не у всіх камерах зберігся цей образ, але там, де він залишився, ув’язнені дівчата розмовляють з Ісусом, моляться до Нього. Тут ми бачимо різні обличчя: одні похмурі, інші у радосі. Прикро, що є багато молодих дівчат віком до 20 років, та кожна з них несе свій хрест, терпить за свій вчинок і бажає швидкого розв’язання справи у справедливому суді.

Наступні відвідини заплановано на вівторок після свята П’ятидесятниці. Тут є 50 камер, тому волонтери мають намір придбати 50 примірників Біблії, 50 кобзарів, 50 образів св. Миколая, який молиться за ув’язнених, щось із засобів гігієни і звичайно трішки солодощів. Організатори запрошують волонтерів до милостивої справи.

Джерело: Пенітенціарне душпастирство, Оранта.