Водохреще у Львівській Архиєпархії

19 січня ранковою урочистою Божественною Літургією у Академії сухопутних військ розпочалося святкування празника Богоявлення. На богослужінні було присутнє командування Академії на чолі із керівником цього вищого військового навчального закладу генерал-лейтенантом Ткачуком Павлом Петровичем.

Разом із офіцерами у Літургії взяла участь курсантська спільнота. По завершенні богослужіння розпочалось Велике Йорданське водосвяття, після закінчення якого кожен присутній отримав змогу спожити святої води. Опісля усіх богослужінь у храмі військові капелани відвідали курсантські казарми та робочі кабінети працівників Академії, щоб благословити місця Йорданською водою.

Того ж дня із військові капелани відвідали працівників Львівського обласного військового комісаріату, де також здійснили чин благословення їхніх робочих приміщень.

21 січня за доброю традицією о. Тарас Михальчук благословив будівлі військових частин протиповітряної оборони у с. Ковирі та військової частини по вул. Авіаційній м. Львова.

За інформацією ЦентруВійськового Капеланства