Водохреща у військовому містечку Яворова

У день Хрещення Господнього з благословення отця-капелана Володимира Шидловського в 53-му військовому містечку Яворова біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці відбувалися масові купання в ополонці.

Неподалік храму, зведеного біля військової частини – місця постійної дислокації легендарної 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького, вояки розіп’яли величезні намети з пічками-буржуйками та гарячим чаєм, в яких зігрівалися опісля крижаної купелі учасники події.

Сотні людей зібралися на березі ставка, щоби разом з отцем-капеланом помолитися за мир та злагоду в державі, за повернення рідних, близьких, сусідів із Залізної бригади із зони АТО живими, неушкодженими та з перемогою.

4Вітаючи всіх присутніх зі святом Богоявління, отець-капелан Володимир побажав християнам, щоб традиційне занурення у воду стало дійсно зціленням душі й тіла, а не просто купанням чи розвагою.

Хрещенську купіль на території Яворівського гарнізону прийняли вояки Залізної бригади, які опісля короткого перепочинку знову повернуться на фронт, дружини та діти тих, хто зараз на Сході, а також представники влади, активісти місцевих громадських організацій, ветерани Залізної дивізії разом з дружинами та всі охочі.

До церкви Покрови Пресвятої Богородиці, що в Яворівському гарнізоні, приходили вояки 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького, які набирали освячену воду, з їхніх слів, не лише для того, щоб спожити її нині, а й взяти із собою в АТО.

Джерело: IA ZIK