Владику Михаїла (Колтуна) привітали представники силових структур з нагоди дня народження єпископа

28 березня Владика Михаїл (Колтун), Керівник Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України святкує свій день народження. Єпископа вітають усі капелани, котрі душпастирюють під опікою Керівника Департаменту у військових гарнізонах, та керівники військових структур, з якими співпрацює Департамент.

На адресу Владики Михаїла надійшло привітання від начальника відділу роботи з громадськими, релігійними організаціями та шефських зв’язків Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України О.М.Щербініна: “Прийміть найщирішу подяку за Ваше служіння та діяльність священиків Української Греко-Католицької Церкви серед наших воїнів і членів їхніх родин, за активність і силу духу”.

“Неможливо переоцінити Ваш внесок у відновлення духовних цінностей в українському війську та душах людей, що здійснюється Вашою благородною працею, очолюючи Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви”, – мовиться у привітанні заступника командувача внутрішніх військ МВС України В. С. Молдавчука.

Голова Профспілки атестованих працівників ОВС України А. С. Онищук також надіслав Владиці Михаїлу привітання з нагоди дня народження. “Ви несете українському народові слово Боже, яке сповнене віри, надії, любові і робите все можливе для збагачення його духовного життя. Нехай це все повертається до Вас любовю та відданістю людей”, – йдеться у привітанні від Голови Профспілки.

Прес-служба Департаменту капеланства