Владику Михаїла (Колтуна) нагороджено медаллю "За сприяння Збройним силам України"

Міністерством оборони України відзначено Преосвященного Владику Михаїла (Колтуна), керівника відділу Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. У наказі про нагородження від 23 березня 2009 року зокрема йдеться: “За значний особистий внесок у справі духовного служіння, патріотичного виховання військовослужбовців та молоді, роботу по підвищенні престижу військової служби, та з нагоди 60-ти річчя від дня народження наказую нагородити відзнакою Міністерства оборони України медаллю “За сприяння Збройним силам України” Колтуна Михайла Павловича, єпископа Сокальсько-Жовківського, керівника відділу Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України”.
Вручив нагороду Діброва Володимир Антонович, заступник Міністра оборони України. Слід відзначити, що саме він був ініціатором підписання меморандуму між Церквою та Міністерством оборони України. Заступник міністра, щиро подякував Владиці за працю та відзначив, “якщо будуть у Церквах такі провідники, як владика, то ми швидко осягнемо нашої цілі, щодо впровадження у Збройні сили України Інституту військового капеланства”.
Відтак владика Михаїл висловив вдячність за нагороду та за розуміння потреби інституції військового капеланства і запевнив усіх присутніх у молитві, щоб “наше спільне прагнення, як найшвидше зреалізувати”.

Департамент інформації УГКЦ