Владику Богдана (Дзюраха) нагороджено почесною відзнакою  «Хрест військового капелана»

У п’ятницю, 09 грудня, під час  Х З’їзду військових капеланів УГКЦ, владику Богдана (Дзюраха) нагородили  Патріаршою відзнакою «Хрест військового капелана».

Після Божественної Літургії, якою розпочався третій день щорічної зустрічі капеланів у Києві, військовий єпископ Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, вручив владиці Богдану почесну нагороду і висловив щиру подяку за його служіння.

Отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту, зауважив, що особливу опіку владики Богдана відчувають і ті капелани та військові, які перебувають на фронті, так і ті, хто вже повернувся з АТО. Єпископ неодноразово відвідував бійців у військових шпиталях, а цьогорічне свято Воскресіння Христового владика Богдан відсвяткував разом із капеланами та військовими в зоні бойових дій на Сході України.

Довідка

Почесна відзнака «Хрест військового капелана» є відзнакою Отця і Глави УГКЦ. Його вручають військовим капеланам за відданість і вірність у звершенні капеланського служіння серед військовослужбовців Збройних сил та інших військових формувань України. У комплект нагороди входить також знак відзнаки і грамота про нагородження.

 Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України