Владика Венедикт відвідав навчальний центр НГУ

8 квітня у навчальному центрі Національної гвардії України з дружнім робочим візитом перебував Преосвященний владика Венедикт.

В рамках візитації парафії церкви Блаженного Миколая Чарнецького  владика ознайомився з працею військових капеланів у військових частинах, що дислокуються у місті Золочеві, і зустрівся з командуванням та працівниками Навчального центру та військового шпиталю НГУ.

Зустріч розпочалась із молитви у капличці Навчального центру, а далі Преосвященний владика Венедикт ознайомився із історією, бойовим шляхом та сучасними завданнями навчального закладу.

Священнослужитель мав можливість відвідати один із підрозділів, ознайомитись із побутовими умовами проживання військовослужбовців та оглянути навчально–матеріальну базу.

На згадку про плідну співпрацю військових із священиками Української Греко-Католицької Церкви Владиці подарували фотокартки участі військових капеланів у задоволенні потреб військовослужбовців Навчального центру  під час перебування у зоні АТО.

Джерело: НГУ