Владика Василь Івасюк та капелани поблагословили військових, що повернулися зі сходу

13 червня коломияни зустріли військовослужбовців 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які вісім місяців перебували на Луганщині і повернулися на місце постійної дислокації.

Захід розпочався з ходи вулицями міста до площі Відродження, де традиційно зустрічають захисників. У руках бійці несли десять портретних фотографій своїх побратимів, яких втратили за цей період.

Привітав із поверненням та поблагословив бійців бригади єпископ Коломийської єпархії  Василь Івасюк спільно з капеланами та духовенством. У своєму слові владика подякував кожному за жертовність і побажав повсякчасного захисту й опіки Господньої під час оборони рідної землі.

Опісля до присутніх звернулися очільники влади, які нагородили особовий склад бригади державними й відомчими нагородами за мужність і героїзм під час виконання бойових завдань. Також звання полковника Збройних сил України було присвоєно командиру бригади Василю Зубаничу.

Зазначимо, що після ротації військові пройдуть спільні американсько-українські навчання й повернуться у зону проведення операції Об’єднаних сил.

kolugcc.org.ua