Владика Степан Сус з великодніми дарунками відвідав Головний військовий клінічний госпіталь

З великодніми вітаннями та пасхальними дарами до Головного військового клінічного госпіталю завітав владика Степан (Сус), єпископ Курії Верховного Архиєпископа УГКЦ. Супроводжували владику військово-медичний капелан Київської архиєпархії УГКЦ о. Віталій Воєца та заступник Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ о. Андрій Хім’як.

Після зустрічі з командним складом госпіталю – полковником Пєровим Геннадієм Борисовичем, заступником начальника госпіталю з морально-психологічного забезпечення, та іншими працівниками і військовослужбовцями, відбулася молитва на освячення пасок, яєць та м’ясних страв для медиків та воїнів, що перебувають на лікуванні та реабілітації.

Владика Степан подякував нашим захисникам, а також військовим лікарям та усім працівникам госпіталю за їхнє жертвенне служіння для наших воїнів, запевнив у своїй молитовній підтримці та у подальшій багатосторонній співпраці.

Військово-медичний капелан о. Віталій Воєца висловив вдячність владиці Степану (Сусу), владиці Богдану (Дзюраху), отцю Андрію Хім’яку, Сестрам Служебницям (смт. Княжичі) та усім добродіям Української Греко-Католицької Церкви за організацію цього свята для наших військових і тих, хто ними опікується.

За повідомленням о. Віталія Воєци