Владика Михаїл Колтун зустрівся з родинами полеглих та зниклих безвісти воїнів

У суботу, 20 травня, у Жовкві відбулась зустріч керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ владики Михаїла Колтуна з родинами полеглих воїнів та тих, які зникли безвісти. 

Захід розпочався зі вступного слова Наталії Дубчак, координаторки проєкту Департаменту військового капеланства, котра допомагає об’єднювати знедолені душі власним прикладом, бо сама пережила втрату сина.

Після привітального слова відбулася молитва за полеглих воїнів, яку очолив Преосвященний владика Михаїл у співслужінні духовенства Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ.

СВІТЛИНИ

«Ми переживаємо смерть тих, з якими пов’язали наше життя і світ. Це велике випробування нашої любові в житті, і в цьому випробуванні ми зібрали вас і хочемо заявитися перед всемогутнім і справедливим Богом, незважаючи на те, що Бог допустив смерть дорогих нам людей. Бог супроводжує всіх нас у житті і не залишає навіть у найважчих хвилинах, Він єднає нас і вчить бути чуйними один до одного. Ми повинні дбати про померлих так, як за живих. Нехай наша молитва і віра відкриють нам розуміння, щоб молячись за померлих, ми отримали силу для життя», – із духовного слова владики Михаїла до присутніх.

Після молитви за полеглих о. Ярослав Малиш виголосив молитву за всіх безвісти зниклих і їхні родини.

«Наша мета – завжди щось об’єднювати. Значення слова “Церква” – спільна справа. Нас всіх об’єднує велика любов і віра. Коли ви тримаєте фотографії своїх рідних – це наше спільне. Попри все мусимо гуртуватися в Церкві і в житті, яке продовжується. Думка про безвісти зниклих для матерів і дружин – це невизначеність, біль, але також і надія. Нехай Господь подасть вам добру вістку», – сказав о. Ярослав.

Далі зустріч продовжилася у конференц-залі Жовківської міської ради, де для родин Героїв була підготовлена мистецька програма.

Завершився захід дружнім спілкуванням за чаєм та кавою у теплій атмосфері, під час якого родини домовилися про майбутні спільні зустрічі та подальшу підтримку один одного.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ

Світлини: sokaleparchy.org.ua