Владика Михаїл (Колтун) взяв участь у заходах з нагоди святкування 17-ої річниці з Дня утворення внутрішніх військ

26 березня 2009 року відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 17-ої річниці з Дня утворення внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України. У святкуваннях від Української Греко-Католицької Церкви взяли участь Преосвященний Владика Михаїл (Колтун), керівник відділу Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирювання силових структур України та о. Любомир Яворський, референт відділу Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирювання силових структур України.
Після урочистих заходів Владика Михаїл звернувся до військовослужбовців Внутрішніх військ. Насамперед привітав із професйним святом та подякував за співпрацю із Церквою та наголосив на тому, що “усвідомлення необхідності розвитку інституту військового капеланства є не лише ініціативою церковної ієрархії, важливість ролі священиків у праці із особовим складом Збройних Сил всіляко підтримується керівництвом Міністерства оборони”.
По завершенні виступу Владика подарував ікону Спасителя і Пресвятої Богородиці генералу армії України, начальнику Головного управління – командувач внутрішніх військ МВС України Олександру Кіхтенко.
Департамент інформації УГКЦ