Владика Михаїл (Колтун) привітав начальника та особовий склад Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи ЗС України генерал-майора Олександра Копаницю з нагоди Дня спеціаліста військово-соціального управління Збройних Сил України

Владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, привітав генерал-майора Олександра Копаницю та особовий склад з його професійним святом та різдвяними святами. «Ваша служба подібна до нашого служіння в руслі душпастирської праці в Збройних Силах України, – сказав Владика. Завдяки цій праці, тій частці Вашого служіння, яку Ви вносите зі свого боку в розбудову української держави, України має змогу розвиватися. У тій праці ми пізнаємо одне одного, надихаючись на життя.

Бажаю Вам, високоповажний п. Олександре, ще раз переосмисливши ту частку праці, яку ви успішно виконуєте, значимо ввійти в історію війська і держави. Нехай благословить Бог Вас та Вашу родину», – привітав Владика Михаїл генерал-майора Олександра Копаницю.

Прес-служба Департаменту капеланства