Владика Михаїл Колтун про військове паломництво і зустріч з Папою

Вже 21 рік поспіль делегація з України бере участь в Міжнародному військовому паломництві до Лурда. Під проводом владики Михаїла Колтуна, ЧНІ, Єпарха Жовківсько-Сокальського УГКЦ, керівника Департаменту УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, в Марійському відпустовому центрі у Франції, а згодом – у Римі, побували представники Міністерства оборони України та Генерального штабу, учасники АТО, офіцери, курсанти, солдати Збройних сил України, прикордонних військ, Національної гвардії України та капелани.

Після загальної аудієнції зі Святішим Отцем у середу, 24 травня, під час якої він запевнив, що не перестає молитися на мир в Україні, владика Михаїл поділився своїми думками зі слухачами Радіо Ватикану.

“Ми переживали втому, ми переживали зриви, ми переживали також втрати деяких речей по дорозі. І все це нас випробовувало. Але завдяки Силам Небесним, які нас провели попри всі труднощі, бар’єри на передову, так сказати, ми потрапили з Папою на пряму зустріч. Це були спочатку не до повірення. Але віра має місце в житті і, хто вірить, він перемагає і він осягає”, – розповідає владика Михаїл. – “З цими пережиттями ми їдемо додому і ми маємо, що сказати подиву гідного, що сказати нашим друзям, нашим близьким, що сказати Україні.”

uk.radiovaticana.va