Владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту військового капеланства сьогодні святкує іменини

З нагоди Дня архистратига Михаїла військового єпископа вітали Б. П. Андресюк, директор Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України, та О.А. Савченко, заступник командувача внутрішніх військ МВС України.

Нижче наводимо текст привітань.

Ваше Преосвященство!

Прийміть від імені Міністра оборони України та від мене особисто найщиріші привітання з нагоди Дня Вашого небесного покровителя.

Архистратиг Михаїл як командувач небесного воїнства допомагає Вам у не завжди легкій, але дуже потрібній справі душпастирства українських військових.

Божа іскра любові до своєї землі, піклування за спокій її мешканців – це те, що єднає священиків і воїнів.

Знаменно, що в діях і в особі святого, ім’я якого ви носите, також поєднані ці дві сторони. Його крила служили одночасно і зброєю, і запевненням у тому, що ми маємо захист з Небес. «Хто як Бог!», – чули і чують люди і знають, що Божі справи неможливо скасувати. Вірю, що в Україні ніколи не бракуватиме тих, хто єднатиме Церкву і військо.

Прийміть найщирішу подяку за Ваше служіння та діяльність представників церкви серед наших воїнів і членів їхніх родин, за активність і силу духу. Висловлюю бажання заступництва за молитвами до Архистратига Михаїла всіх тих, хто виступає рушієм ідеї українського військового капеланства. Ця праця носить справді подвижницький жертовний характер.

Шановний владико! Бажаю Вам міцного здоров’я, миру, благодаті, численних помічників і бачити плоди у зусиллях на шляху служіння добру.

Директор Департаменту соціальної та гуманітарної політики

Міністерства оборони України Б. П. Андресюк.

Міністерство внутрішніх справ України

Головне управління внутрішніх військ

Ваше Преосвященство!

Прийміть найщиріші та сердечні поздоровлення з нагоди Дня Вашого Ангела!

Й цей святковий день зичимо Вам міцного здоровя, як душевного, так і тілесного, щоб вистачало сил на все добре, що було задумано чи буде в майбутньому. Бажаю, щоб Ваше життя було наповнене світлом, теплом, радістю, пройти достойно перед Богом свій життєвий шлях. Нехай Ваш святий заступник та Ангел-охоронець ніколи не залишають Вас і вбережуть від біди та падінь.

Многії Вам та благії літа!

Заступник командувача внутрішніх військ

МВС України