Владика Михаїл (Колтун) благословив молитовники для військовослужбовців

У четвер, 9 листопада, у прокатедральному храмі св. свщмч. Йосафата м. Жовкви владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, спільно з священиками – працівниками єпархіальної курії, благословив нові молитовники для військовослужбовців.

Світлини.

Спонсорами виготовлення молитовників виступили керівники компанії «Акрополіс»– Євген Джура та Андрій Панечко. Тексти молитов узгоджені протосинкелом Сокальсько-Жовківської єпархії о. Володимиром Коткевичем. Усі виготовлені та благословенні молитовники  будуть розподілені для військовослужбовців: Збройних Сил, Державної прикордонної служби та Національної гвардії України.

«Ви приготовили молитовники для наших воїнів, які, користуючись ними, зможуть отримати благословення на захист, оборону, надію та спасіння. Сьогодні закликаю Боже благословення, щоби ці молитовники стали успішною зброєю та силою, яка дарує життя, – звернувся владика Михаїл. –  Зараз сила зброї знаходиться на задньому плані, а сила духа стоїть на передовій. І цієї сили духа ми вимолюємо в Бога для наших воїнів та спільно його творимо усім народом”.

DSCF3013

За матеріалами www.sokaleparchy.org.ua