Військово-медичний капелан УГКЦ привітав та поблагословив молодих лейтенантів Української військово-медичної академії

21 травня у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» відбулося вручення нагород та присвоєння звання “лейтенант” слухачам-анестезіологам Української військово-медичної академії. В урочистому заході з молитвою і благословенням взяв участь військово-медичний капелан Київської архиєпархії УГКЦ о. Віталій Воєца.

Привітати медиків прибули представники керівного складу Центрального госпіталю ЗСУ та заступник командувача медичних сил України – начальник штабу, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки, полковник медичної служби Андрій Галушка.

До своїх студентів також промовляв начальник Української військово-медичної академії, доктор медичних наук, професор, полковник медичної служби Валерій Савицький та багато інших.

Після привітань та молитви за медичних працівників, яку провів о. Віталій Воєца, усіх присутніх було окроплено освяченою водою. Також на згадку учасники заходу отримали “Молитовники для військових”, які презентував військовий капелан, настоятель госпітального Храму Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ прот. Олег Скнар.

У свою чергу о. Віталій висловив вдячність заступнику начальника Академії з морально-психологічного забезпечення, начальнику групи МПЗ полковнику Івану Гончаренку за запрошення та організацію свята. А усім присутнім капелан побажав здоров’я та успіхів у нелегкому, але такому необхідному служінні для України, і зокрема у військово-медичних силах.

За повідомленням о. Віталія Воєци