Військові ЗСУ на Луганщині отримали пасхальні подарунки від вірних Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

Владика Теодор Мартинюк, Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, разом із семінаристами Тернопільської духовної семінарії, перебуваючи з великодньою місією на Луганщині, відвідали 7 місць дислокації військових ЗСУ. Кожного разу відбувалася спільна молитва і привітання захисників України з Воскресінням Христовим. Воїнам були передані подарунки від вірних і духовенства Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Збірку великодніх дарів організував владика Василій Семенюк, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський, разом із отцями-деканами. Військові отримали близько тисячі літрів вареників, десятки кілограм крашанок, яєць, пасок, м’ясних виробів та консервованих овочів, солодощів, домашніх смаколиків та інших продуктів. Всього військовим було роздано понад дві тонни продуктів, щедро зібраних вірними.

«Перебуваючи далеко від рідних, завдяки спільній молитві з єпископом, священником та семінаристів, військові могли хоч частково відчути свято. Вони щиро вдячні всім за молитву, пам’ять про них та підтримку, яка кожного разу додає їм сили і наснаги», – розповідає владика Теодор.

У відвідинах частин ЗСУ гостей з Тернопільщини супроводжував о. Сергій Паламарчук, адміністратор парафій у м. Лисичанськ та селах Муратове і Капітанове.

tze.org.ua