Військові капелани УГКЦ взяли участь у Марші захисників України

З нагоди Дня Незалежності України у Києві відбувся Марш захисників України, ініціаторами якого виступили ветерани бойових дій на сході України та активісти. Військові капелани Української Греко-Католицької Церкви спільно з представниками інших українських церков і релігійних організацій взяли участь у заході та у міжконфесійній поминальній молитві.

Учасники маршу – це військовослужбовці, рідні та близькі полеглих Героїв, ветерани з інвалідністю, представники ветеранських організацій із різних регіонів України, військові капелани.

Маршрут ходи розпочався від Київського національного університету Тараса Шевченка, далі пролягав вулицею Володимирською, бульваром Шевченка, а потім – Хрещатиком до майдану Незалежності.

Завершився марш біля Михайлівського собору, де відбувся міжконфесійний молебень за полеглими Героями України.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ