1 грудня військові капелани Львівської архиєпархії УГКЦ провели робочу зустріч із головним капеланом Збройних сил США в Європі Нейтом Макліном, капеланом майором Джефрі Колом і капеланом Ленсом Селом.
Під час зустрічі сторони підсумували спільні напрацювання, які реалізували впродовж 2021 року. Зокрема, відбулися навчання з надання першої медичної допомоги для військових капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ і капеланів Збройних Сил США. Було обговорено плани щодо співпраці на наступний 2022 рік.
По завершенні зустрічі голова Центру військового капеланства та настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла о. Тарас Михальчук подякував гостям за співпрацю. Особливі слова подяки пролунали капелану Джефрі Колу, який завершує свою каденцію капеланського служіння в Україні та разом зі своєю бригадою повертається додому.
