Військовий капелан УГКЦ вчергове відвідав українських воїнів на сході України

Головний військовий капелан Чернівецької єпархії УГКЦ отець Василь Гасинець цими днями з душпастирським візитом відвідав українських воїнів на сході України.

Разом з військовим душпастирем у поїздці взяла участь мати полеглого Героя Олександра Маланчука, який загинув 1 квітня 2020 року поблизу селища Лебединське Донецької області.

За час відвідин отець Василь побував на передових позиціях фронту у Донецькій та Луганській областях. Священник відвідав військовослужбовців 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України та інших військових формувань.

Перебуваючи в зоні проведення ООС, капелан проводив духовні бесіди, служив Божественні Літургії, уділяв Святі Тайни Сповіді та Євхаристії. Урочистим моментом стала подія прийняття Святої Тайни Хрещення жінкою-військовослужбовцем 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади.

Крім духовної опіки та підтримки, отець Василь доставив військовослужбовцям на фронт маскувальні сітки, які пожертвували вірні храму святого Климентія Папи у Львові, а також холодильник, продукти та різні смаколики від парафії Різдва Пресвятої Богородиці та святого Антонія, в якій отець Василь служить адміністратором.

Варто зазначити, що військовий капелан УГКЦ о. Василь Гасинець кожного місяця відвідує наших воїнів, які захищають Україну від ворога на східному кордоні, доставляючи їм чималу матеріальну допомогу, а найголовніше – духовну підтримку, молитву та слова вдячності за їхню жертву.

Крім того вже вшосте отець Василь святкує свій День народження разом з воїнами саме на сході України. Цього року капелан відзначив свій 50-літній ювілей, також перебуваючи поруч з українськими військовослужбовцями в зоні ООС.

«Це найкраще місце паломництва, куди я радо їду, бо тут мене чекають вже такі рідні люди, яким я можу послужити від імені нашої Церкви та українського народу», – поділився власними переживаннями від поїздки о. Василь.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ