Військовий капелан о. Руслан Остафій привітав військовослужбовців з Квітною неділею

В понеділок, 13 квітня 2020 року, військовий капелан о. Руслан Остафій  привітав з Квітною неділею військовослужбовців військової частини А 1325, що на Одещині, передавши їм освячену лозу.

Також представники ради Лицарів Колумба святого апостола Андрія Первозванного в м. Одесі передали для військових 40 літрів антисептика, 500 пар гумових рукавиць та 600 масок. Така допомога стала можливою завдяки пожертвам членів ради Лицарів Колумба, що діє при катедральному храмі святого апостола Андрія Первозванного в м. Одесі.

«Цієї допомогою ми хотіли підтримати наших військових в часі поширення коронавірусу. Їхня безпека для нас є дуже важливою, адже вони захищають наше життя, а ми повинні зберегти їхнє», – ділиться військовий капелан о. Руслан Остафій.

За словами священника, такі допомоги продовжуватимуться. «Ми будемо й надалі шукати можливості для закупівлі необхідних предметів індивідуального захисту для військовослужбовців в часі пандемії коронавірусу», – сказав військовий капелан та капелан ради Лицарів Колумба святого апостола Андрія Первозванного, о. Руслан Остафій.

За повідомленням о. Руслана Остафія