Військово-медичний капелан УГКЦ передав чергову допомогу для військового госпіталю

9 квітня військово-медичний капелан УГКЦ о. Віталій Воєца передав у Ірпінський військовий госпіталь один монітор Mindray datascope duo, два монітори Mindray datascope accutorrV, а також медичні халати для потреб медиків та військовослужбовців, що проходять лікування в цьому закладі.

Така допомога стала можливою за ініціативи і всебічної підтримки українців в Нідерландах та українців у Австрії. Окрему подяку капелан висловив п. Вірі Зваан і о. Тарасу Чагалі, настоятелю храму святої Варвари Української Греко-Католицької Церкви у Відні, та усім, хто в різний спосіб долучився до пожертви.

“Усім бажаємо невтомності, здоров’я і радості від того, що можемо і надалі один для одного робити добрі справи”, – написав о. Віталій на своїй сторінці у Facebook.

За повідомленням о. Віталія Воєци