Військові капелани взяли участь у VIII Національному молитовному сніданку

30 травня о. Андрій Зелінський, ТІ, заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, спільно з військовими капеланами о. Ростиславом Височаном та о. Валерієм Громом взяли участь у VIII Національному молитовному сніданку, який проходив в Українському домі у Києві під гаслом “Бог, Родина, Україна!”. Традиційно такий захід об’єднує у спільній молитві за Україну представників церков, влади і громадянського суспільства. На молитовному сніданку були присутні перші особи держави, народні депутати України, члени уряду, депутати парламентів країн Євросоюзу і США, представники дипломатичних місій, релігійних і громадських організацій.

Захід розпочався з хвилини мовчання за загиблими гірниками у Львівській області та захисниками України на Донбасі.

Відзначимо, що Національний сніданок України в цьому році став найбільшим в Європі – в ньому взяли участь близько 1000 осіб. Зокрема, гостем заходу став конгресмен США від штату Мічиган Тім Волберг, керівник делегації Духовної ради Білого дому Джеймс Гарлоу, стратег і радник президента США Рональда Рейгана Марк Нутл.

Крім того, в Молитовному сніданку взяли участь відомі представники української творчої інтелігенції. Зокрема, до заходу приєднався актор Михайло Хома (DZIDZIO), соліст гурту “Мандри” Сергій Фоменко та лідер рок-гурту “Друга Ріка” Валерій Харчишин.

Нагадаємо, що вже понад 60 років Молитовні сніданки за участю президентів, керівників урядів та парламентів регулярно проводяться в США і країнах Європейського союзу.

За матеріалами segodnya.ua