Військові капелани відвідали воїнів на сході України

Військові капелани Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ ще раз відвідали українських військових, які перебувають у зоні бойових дій на сході України. Разом із військовими священнослужителі відсвяткували Богоявлення Господнє.

З Йорданським благословенням наших захисників відвідали о. Володимир Топоровський, о. Михайло Живчак, о. Володимир Фірман та семінарист Святослав Гриник.

У ці святкові дні душпастирі служили для воїнів Божественні Літургії, уділяли Святі Тайни Сповіді та Євхаристії, проповідували Слово Боже, прославляли Бога колядками та щедрівками. Крім того капелани доставили військовим на передову продукти та інші необхідні побутові речі.

Вони завжди щиро приймають нас та дякують усім за пам’ять про них. В їхніх руках щось більше за зброю. В їхніх руках – наші життя, наше майбутнє, наші свята, плани, наш сон та відпочинок, наш сенс життя, наше все. Будьмо за це все вдячні українським Воїнам-Захисникам!”, – написав на своїй сторінці у соцмережі капелан о. Володимир Топоровський.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ