Військові капелани спільно з військовослужбовцями вшанували пам’ять жертв Голодомору

У четверту суботу листопада українці традиційно вшановують пам’ять жертв Голодомору, влаштованого радянським комуністичним режимом у 1932-33 рр. До поминальних заходів у м. Львові долучилися також і військовослужбовці разом зі своїми капеланами.

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного молитвою та запаленням лампадок вшанувала пам’ять закатованих голодом. Також з духовним словом до курсантів звернувся капелан о. Андрій Хомишин.

На Яворівському полігоні військовий капелан о. Юрій Балух спільно з курсантами Національної академії сухопутних військ, які проходять польові навчання, та офіцерами курсів підвищення кваліфікації вшанували загиблих покладанням запалених лампад, панахидою та заупокійною Божественною Літургією.

У Львівському державному ліцеї імені Героїв Крут військовий капелан о. Володимир Адамчук та ліцеїсти спільно помолилися панахиду та хвилиною мовчання і покладанням свічок згадали жертв Голодомору. На заході також були присутні учні Луганського військового ліцею.

За матеріалами kapelanstvo.info