Військові капелани Львівської архиєпархії УГКЦ взяли участь в урочистій церемонії випуску молодих лейтенантів Національної академії сухопутних військ

У суботу, 20 червня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася урочиста церемонія випуску молодих лейтенантів. З цієї нагоди у випускних урочистостях взяв участь Преосвященніший владика Степан (Сус), єпископ Курії Верховного Архиєпископа УГКЦ, та військові капелани Львівської архиєпархії УГКЦ.

Владика Степан у своєму зверненні до курсантів пригадав молодим офіцерам, що у їхньому житті завжди будуть святкові дні, але й також рутинні, і перші і другі завжди варто проводити, пам’ятаючи про вічні цінності та про Бога.

В урочистих заходах також взяли участь Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов, голова ОДА Максим Козицький, міський голова Львова Андрій Садовий, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Гончар, і генерал-лейтенант начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук.

Після архиєрейського благословення захисників України синкел у справах капеланства о. Андрій Хомишин, настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла о. Тарас Михальчук, о. Юрій Балух, о. Тарас Свищ та о. Михайло Білецький, капелани Національної академії сухопутних військ, окропили військових освяченою водою.

Капелани Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла привітали молодих офіцерів зі святом та побажали їм мужності, витривалості та справжньої радості від служіння на захисті нашого народу та його держави.

kapelanstvo.info