Військові капелани дякують за підтримку благодійної акції “Фруктовий кошик для Захисника України”

19 серпня, в день великого празника Преображення Господнього, капелани Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії, за підтримки Фундації святого Миколая, освятили та роздали першоплоди — яблука, груші та сливи військовослужбовцям. Це стало можливим завдяки пожертвам вірних, які були складені у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, військовому храмі Стрітення Господнього та студентських храмах Олексія Зарицького та св. Володимира. Завдяки пожертвам прихожан та людей доброї волі капеланам вдалось придбати понад 4 тонни фруктів, які було освячено та роздано нашим військовослужбовцям.

Освячені першоплоди отримали:

• курсанти Національної академії сухопутних військ;
  • військовослужбовці строкової служби у 184 Навчальному центрі при НАСВ, селищі Старичі;
  • вйськовослужбовці строкової служби військових поселень Яворівського полігону;
  • військовослужбовці, які проходять курс лікування у Львівському госпіталі;
  • військовослужбовці Національної гвардії України 2 Галицької бригади;
  • військовослужбовці Львівського прикордонного загону;
  • військовослужбовці Військової служби правопорядку ЗСУ;
  • військовослужбовці Держспецтранслужби 1 об’єднаного батальйону.

Окремо капелани подбали про забезпечення фруктами військових підрозділів у зоні Операцій Об’єднаних Сил на сході нашої країни.

Від імені капеланів Центру Військового Капеланства висловлюємо щиру вдячність жертводавцям та людям доброї волі, які підтримали благодійну акцію Фундації святого Миколая. Нехай Господь благословить та винагородить Ваші добрі справи!

Довідка. Фундація св. Миколая – це відділ релігійної місії Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ. Головним завданням Фундації є – через пропагування особи святого Миколая Чудотворця – великого доброчинця, який щодня у світі потребує добрих рук для продовження своєї місії, підтримка проектів, які пов’язані з душпастирством (капеланським служінням) серед дітей-сиріт, військовослужбовців, студентів та в’язнів.

kapelanstvo.info