Вістку радісну несемо у в’язницю

12 січня діти Марійської дружини з вертепом відвідали засуджених жінок у Збаразькій ВК №63. Продовжуючи тему соціального служіння маленькі волонтери принесли радість народження Божого Дитятка – маленького Ісусика до тих, хто не має можливості сповна відчути присутності свята.

Спочатку, в каплиці великомученика Димитрія, що знаходиться на території установи, для засуджених жінок був відправлений молебень на початок нового року і ув’язнених привітали з Різдвяними святами. Потім для всіх жінок, які відбувають покарання у ВК №63, а також працівників закладу відбувся святковий концерт – Різдвяні зустрічі. Слова Ангела і маленького пастушка розтопили серця жінок і вони дуже уважно слухали маленьких акторів. Чудова гра воїна і жорстокого Ірода захопила глядачів. Мудрі слова царів заставляли задуматись над собою. А жартівлива гра хитрого жида розвеселила всіх присутніх.

Колядки, які звучали у вертепі підхоплював весь зал, і линула спільна коляда для прослави Божого Сина. Керівники закладу подякували маленьким акторам і вручили їм солодощі.

11

Надія Тхір